BDK OTOMASYON SİSTEMLERİ
ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİK BİLGİSAYAR MAKİNE SAN ve TİC. LTD ŞTİ

BDK OTOMASYON

2005 yılında Bursa da BDK MÜHENDİSLİK olarak kurulmuştur.2007 yılı sonunda şirketleşme kararı alarak BDK OTOMASYON SİSTEMLERİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİK BİLGİSAYAR MAKİNE SAN ve TİC. LTD ŞTİ olmuştur.

Şirketimiz elektrik, elektronik, bilgisayar, makine, endüstriyel otomasyon sistemleri, veri toplama sistemleri konusunda hizmet vermektedir.

Ana faaliyet alanı; Otomotiv, gıda ve tekstil sanayi olan firmamız küçük makinelerden, üretim hatlarına kadar her boyutta anahtar teslimi yüzlerce projeye imza atmıştır. Üstlenmiş olduğu projeleri tasarım ve mühendislik aşamasından başlamak üzere bütün teknik çözümleri, koşulsuz kalite ve güven ilkeleriyle, konusunda uzman, başarılı,performansı yüksek personeli ile gerçekleştirmektedir.

Bu doğrultuda gelecekte en büyük kârını, geride bıraktığı projelerin başarısının ve müşteri yelpazesindeki memnuniyette bulacağına inanmakta olan çalışma anlayışına sahiptir.

BDK OTOMASYON SİSTEMLERİ, globalleşen dünyada vereceği hizmette yüksek Teknoloji, kalite, en kısa sürede ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ile ülkemizin aydınlık yarınları için kullanarak sonuçta insanımızın ve ülkemizin daha ileriye gitmesini amaçlamaktadır.

Vizyon ve Kalite Politikamız

BDK Otomasyon çalışanları ile birlikte ülkemizin ve endüstriyel otomasyon sektörünün önde gelen firmalarından biri olmak için uluslararası kalite ve standartlarda hizmet sunmayı amaç edinir.
Bu amaca ulaşabilmek için;
  • Ülkemiz sanayisinin dünya ile entegrasyonu ve rekabet gücünün artırılması için çalışmayı,
  • Çevre bilincini göz önünde bulundurarak gerçekleştirdiği işlerde en yüksek verim ve teknolojinin kullanılmasını sağlamayı,
  • Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak müşteri beklentilerinin ötesinde hizmet sunmayı,
  • Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve lider olmayı,
  • Çalışanlarımızı eğiterek becerilerimizi ve kalite bilincimizi yükseltmeyi,
  • Birlikte çalıştığımız kişi ve kurumlarla saygın ve güvenilir bir ilişki kurmayı,
  • Elde edilen verileri ve bilgileri analiz ederek rekabet gücümüzü sürekli artırmayı temel ilke olarak benimsemiştir.
  • Bu doğrultuda kurulan Kalite Yönetim Sistemi ve tüm süreçler BDK yönetimi ve çalışanları tarafından gözden geçirilerek sürekli iyileştirilecektir.
Fit Image


Fit Image